Novinky

Věnujte prosím pozornost doporučením, kterými se nadále máme řídit tak jak je formuloivala naše profesní organizace !! V zájmu ochrany Vašeho dítěte i Vás před možnou infekcí dodržujte v naší ordinaci tato pravidla: 1. K vyšetření se předem objednejte (tel.č. 556403325, nebo 602508268, e-mail drjohan@seznam.cz, www. https://alesjohan.cz/). 2. Dostavte se včas, při zpoždění se musíte objednat znovu. 3. Vstupujte až na výzvu personálu, dodržujte jeho pokyny. 4. Vstup je povolen pouze objednanému pacientovi, ev. s jedním doprovodem u nezletilých a osob ZTP. 5. Zakryjte si ústa a nos. 6. Do ordinace běžte co nejkratší cestou. 7. Dezinfikujte si ruce před i po návštěvě zdr. zařízení. 8. Nedotýkejte se zbytečně povrchů (kliky, nábytek, povrchy dveří, madla, odpadkové koše, …). 9. Vaše dítě držte u sebe, dítě nesmí na nic sahat. 10. Ve zdr. zařízení nekonzumujte nápoje a jídlo. 11. Při použití WC dodržujte hygienické zásady. 12. Použité jednorázové kapesníky si odneste. 13. Použité dětské pleny si odneste. 14. Banální zdravotní potíže řešte sami nebo se poraďte s lékařem telefonicky, e-mailem,… 15. Neodkládejte očkování a preventivní prohlídky.

Od 23.3.2020 budou probíhat preventivní prohlídky dle pozvání. V den na který jste pozváni, ráno zatelefonujte a domluvíme se na přesnou hodinu. V okamžiku, kdy budete před poliklinikou zavolejte na telefonní číslo 556 403 325, nebo 602 508 268 a my Vás budeme navigovat. Kontaktujte nás také v okamžiku, kdy se na prohlídku nebudete moci dostavit. Další zvaní na prohlídky se bude zatím dít formou SMSky, nebo telefonicky (proto nás, prosím, nezapomínejte informovat o změně telefonního čísla). Další možnost komunikace je E-mailem, pokud nám sdělíte svou adresu. Aleš Johan

Vítejte v online ordinaci

 Věřím, že se Vám bude líbit a najdete zde všechny potřebné informace. Do budoucna bychom pro Vás rádi publikovali také zajímavé články nebo tipy na videa, která stojí za zhlédnutí.